Hakkımızda

1977’den bugüne olan azim ticaret markamızla,İstanbul ve Elazığ için telekomünikasyon ve teknoloji alanlarında birçok firma ve müşterisine destek veren uzman ekibimiz, her daim sektörünün son gelişmelerini hızlı bir şekilde hizmetlerine ekleyerek yoluna devam ediyor.

Azim Ticaret Teknoloji A.Ş. yılların deneyimiyle oluşturmuş olduğu kurumsal yapısı sayesinde sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler sunarak bugün sahip olduğu müşterilerinin memnuniyeti ile bölgesinin ve ülkesinin kalkınmasında etkin bir rol üstlenmektedir.

Hem mesleki tecrübe hem de profesyonel kadronun bir araya gelmesi İstanbul ve Elazığ illerinde yıllardır bahsedilen bu başarının en önemli sebebidir. Turkcell, Turkcell Superonline ve Digiturk gibi teknolojinin dünya devleriyle iş birliği içinde olan Azim Ticaret Teknoloji A.Ş. kulvarında her zaman liderliğini yaptığı işlerin kalitesiyle ve istikrarlı ücret politikaları sayesinde hizmet ve ürün sunduğu kişi ve kurumların beğenisini kazanmıştır.

Sektöründe takdir toplayan,işbirliği içerisinde faaliyet yürüttüğü kişi, kurum ve kuruluşlar nezdinde güvenirliğini ve ticari itibarını kanıtlamış bir firma olarak Azim Ticaret Teknoloji A.Ş. her zaman tercih edilen ve güvenilen,her kesimden ve her insanın, kalitesini  düzeyli yükselişini onayladığı bir firmadır.